Naujienos

Radviliškio kredito unija prijungiama prie Grinkiškio kredito unijos

Gerbiami Grinkiškio ir Radviliškio kredito unijų nariai,

Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad 2021 m. gruodžio 21 d. Lietuvos bankas patvirtino/ išdavė leidimą Grinkiškio kredito unijos ir Radviliškio kredito unijos reorganizavimui, prijungiant Radviliškio kredito uniją prie Grinkiškio kredito unijos.

Gavę šį leidimą, sujungimą planuojame įgyvendinti 2022 m. balandžio 1 d. Sėkmingai užbaigus susijungimo procesus, visas Radviliškio kredito unijos turtas ir įsipareigojimai bus perkelti į Grinkiškio kredito uniją.

Radviliškio kredito unijos sutartiniai įsipareigojimai kiekvienam unijos nariui išliks galiojantys, finansines paslaugas teiksime kaip įprasta. Iš karto po susijungimo narių atsiskaitomųjų sąskaitų numeriai, sutartys, mokėjimo kortelės, kodai, slaptažodžiai ir kitos priemonės išliks nepakitusios.

Vėliau kiekvienas narys gaus pranešimą apie jį paliesiančius pokyčius.

Yra labai nedidelė tikimybė, kad susijungimo metu naudojantis kredito unijos paslaugomis gali pasitaikyti trumpalaikių nesklandumų. Bet kokiu atveju, stengsimės padaryti viską, kad susijungimo procesas būtų sklandus ir nariai nepatirtų jokių nepatogumų.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu (8-422) 54253 arba el. paštu – [email protected]

Atgal